hero

Companies you'll love to work for.

Our portfolio companies are always looking for great people. Apply to the opportunities below.
38
companies
561
Jobs

Junior Authorizations Specialist

FlixBus

FlixBus

Warsaw, Poland
Posted on Friday, February 2, 2024

Twoje zadania

  • Zarządzanie kwestiami regulacyjnymi i prawnymi dla przydzielonych linii autobusowych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z organami udzielającymi uprawnień dot. transportu regularnego
  • Koordynacja zadań dot. linii w nowych regionach tj. Kraje Bałtyckie
  • Współpraca z zespołem planistów przy rozwoju siatki połączeń
  • Poszukiwanie nowych potencjalnych przystanków oraz analiza przepustowości tych istniejących
  • Stały kontakt z zarządcami infrastruktury przystankowej – pomoc w rozliczeniach, informowanie o zmianach w rozkładzie jazdy itp.
  • Aktualizowanie informacji na przystankach (zmiany rozkładu, numery peronów itp.)
  • Pomoc w przygotowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania przystankami

Nasze wymagania:

  • Znajomość polskiego na poziomie ojczystym
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B1
  • Czynne prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracy z pismami urzędowymi, pozwoleniami etc.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Word)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość lub zainteresowanie przepisami transportowymi
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i szczegółowość
  • Umiejętność budowania relacji i pracy pod presją czasu
  • Mile widziane: doświadczenie lub staż w obszarze administracji, analizy, planowania, transportu, logistyki itp.

Oferujemy:

  • Opieka medyczna Medicover
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Dostęp do opieki psychologicznej
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pula bezpłatnych biletów oraz zniżek na przejazdy FlixBus

About Flix

We are a global mobility provider with headquarters in Europe and the United States. Since 2013, we have changed the way millions of people have traveled, offering new alternatives for convenient, affordable and eco-friendly travel. Thanks to a unique business model and innovative technology, we have quickly established one of the largest long-distance mobility networks in the world – and our journey has just begun.

Flix is proud to be an Equal Opportunity Employer. We celebrate diversity and do not discriminate on the basis of race, color, religion, gender (including pregnancy and gender identity), national, social or ethnic origin, political affiliation, sexual orientation, marital status, disability, age, veteran status, or other legally protected characteristics. All employment decisions are based on business needs, job requirements, competence and merit.