hero

Companies you'll love to work for.

Our portfolio companies are always looking for great people. Apply to the opportunities below.
39
companies
435
Jobs

Shop Assistant

FlixBus

FlixBus

Administration
Warsaw, Poland
Posted on Feb 23, 2023

Szukamy zmotywowanej i energicznej osoby na stanowisko ASYSTENT STACYJNY / ASYSTENTKA STACYJNA do punktu obsługi pasażerów FlixBus zlokalizowanego niedaleko Dworca Zachodniego w Warszawie.

Zadania

  • Informowanie dyspozytorów ruchu FlixBus i dyspozytorów dworcowych w przypadku opóźnień
  • Pomoc kierowcom w dokonywaniu odprawy (aplikacja mobilna)
  • Pomoc pasażerom w załadunku bagażu oraz jego oznakowaniu zgodnie z wytycznymi FlixBus
  • Udzielanie informacji pasażerskiej w języku polskim i języku angielskim
  • Wykonywanie kontroli pokładowej, bezpieczeństwa oraz standardów FlixBus
  • Sprzedaż biletów i dodatkowych produktów np. bagażu
  • Otwieranie, prowadzenie i zamykanie zmiany roboczej zgodnie z procedurami
  • Rejestrowanie oraz sortowanie zagubionego bagażu, weryfikowanie zgłoszeń od klientów oraz organizowanie procesu wydania bagażu
  • Przyjmowanie wniosków, skarg od klientów i kierowców
  • Sprawdzanie kompletności i zgodności ze standardem FlixBus oznakowania przystanków oraz aktualności przystankowych rozkładów jazdy wskazanych przez Team Leadera, przeprowadzanie kontroli oraz bezzwłoczne usuwanie odchyleń od standardu, jeśli jest to możliwe
  • Dbanie o realizowanie standardu pojazdów i usług FlixBus, podejmowanie działań w przypadku stwierdzenia niezgodności

Wymagania

  • Płynna znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • Gotowość do pracy popołudniami, wieczorami oraz w weekendy
  • Elastyczność (praca wg grafiku w przedziale między 7:00 a 22:30)
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży
  • Samodzielność i zaradność

About Flix

We are a global mobility provider with headquarters in Europe and the United States. Since 2013, we have changed the way millions of people have traveled, offering new alternatives for convenient, affordable and eco-friendly travel. Thanks to a unique business model and innovative technology, we have quickly established one of the largest long-distance mobility networks in the world – and our journey has just begun.

Flix is proud to be an Equal Opportunity Employer. We celebrate diversity and do not discriminate on the basis of race, color, religion, gender (including pregnancy and gender identity), national, social or ethnic origin, political affiliation, sexual orientation, marital status, disability, age, veteran status, or other legally protected characteristics. All employment decisions are based on business needs, job requirements, competence and merit.